Warsztaty Klub Młodego Odkrywcy

W ramach projektu Edukacja ku Przyszłości - Zaczarowany Świat organizujemy konferencję wraz z warsztatami metodycznymi prowadzonymi przez animatorów Centrum Nauki Kopernik. Tematem przewodnim będzie idea szkolnych Klubów Młodego OdkrywcyKlub Młodego Odkrywcy to ogólnopolski program koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik.  Pod opieką nauczycieli młodzi odkrywcy przeprowadzają eksperymenty i badania naukowe. Kluby zrzeszone w ogólnopolską sieć mogą korzystać z bazy sprawdzonych scenariuszy doświadczeń i wymieniać  się pomysłami. Przedstawione będą propozycje zajęć pozalekcyjnych z wykorzystaniem eksperymentów, idea i warunki tworzenia Klubu Odkrywcy w szkole i duża dawka eksperymentalnej "zabawy". Zajęcia odbędą się w czterech grupach (2 grupy dziennie) w dniach 14 i 15 czerwca 2012 roku, w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu, ul. Głogowska 27 (sala 1.7 - konferencja, sala 1.8 - warsztaty I i III grupa, sala1.34 - warsztaty II i IV grupa). Zapraszamy do udziału nauczycieli - uczestników działania Zaczarowany Świat oraz dyrektorów szkół uczestniczących w projekcie. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (44 osoby dziennie). Zapewniamy poczęstunek oraz obiad dla każdego uczestnika. Serdecznie zapraszamy!

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość